Przejdź do treści głównej Przejdź do szukania

Szanowni Państwo!

Nazywam się Ilona Gładkowska. Z wykształcenia jestem ekonomistką, ale od wielu lat pasjonuję się aranżacją i urządzaniem wnętrz. Swoją pasję realizowałam poprzez urządzanie mieszkań – moich, oraz bliskich znajomych.

Każde zaprojektowane przeze mnie mieszkanie było eksperymentem, w trakcie którego starałam się zrozumieć, jak postrzegam rzeczy, co sprawia mi radość i co tak naprawdę chcę osiągnąć przy projektowaniu przestrzeni. W projektowaniu wnętrza nie ograniczam się tylko do wyglądu, ale dbam także o to, aby było praktyczne. Realizuję wnętrza funkcjonalne, zarówno harmonijne stylistycznie, jak i kolorystyczne.

Uwielbiam piękne dodatki oraz stare meble, z których często wydobywam drugie życie.

Splot różnych wydarzeń w moim życiu sprawił, iż po wielu latach pracy w księgowości postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i porzucić dotychczasowe zajęcie, aby zająć się zawodowo tym, co kocham, co sprawia mi przyjemność, a jednocześnie iść z pomocą właścicielom nieruchomości, którzy często nie mają zbyt wiele czasu, lub umiejętności, niezbędnych do przygotowania swojej nieruchomości w taki sposób, aby wydobyć z niej cały potencjał, a chcieliby szybko i sensownie sprzedać, bądź wynająć swoje mieszkanie.

Sztuki i zasad home stagingu uczyłam się pod okiem dyplomowanej home stagerki, ekspertki ds. rynku nieruchomościami – Marii Semczyszyn, Dyrektor Generalnej z Home Stagers Network Polska, zdobywając tytuł akredytowanego home stagera.

Zapraszam wszystkich do współpracy.

Ilona Gładkowska